Kontakta en säljare

Kontakta vårt säljteam om du är intresserad av Entré och vill ha en demo och/eller prisuppgifter. Leta rätt på ditt område och skicka iväg ett mail eller slå en signal, så berättar vi mer!

content-image

Fredrik Silfwerplatz

Försäljningschef

fredrik.silfwerplatz@hantverksdata.se

content-image

Patrik Omberg

Säljare

Norra Stockholm, Stockholm City

patrik.omberg@hantverksdata.se

070-999 24 26

content-image

Alexis Jonsson

Säljare

Södra Mälardalen, Östergötland

alexis.jonsson@hantverksdata.se

070-000 17 32

content-image

Oscar Macias

Säljare

Småland, Öland

oscar.macias@hantverksdata.se

072-092 77 67

content-image

Micael Sköldqvist

Säljare

Södra Stockholm, Gotland

micael.skoldqvist@hantverksdata.se

070-999 24 25

content-image

Miralem Ahmemulic

Säljare

Göteborg, Bohuslän, Västra Götaland, Halland

miah@hantverksdata.se

076-720 02 23

content-image

Haris Laitinen Donoukarás

Säljare

Dalarna, södra Norrland, Uppsala och Norra Västmanland

haris.laitinen@hantverksdata.se

073-942 87 80 

content-image

Anders Persson

Säljare

Presale

anders.persson@hantverksdata.se

070-568 01 70

content-image

Martina Fjärem Sallfeldt

Säljare

Innesälj för främst befintliga kunder

martina.sallfeldt@hantverksdata.se

079-068 02 60

content-image

Peter Myrman

Säljare

Värmland, norra Mälardalen

peter.myrman@hantverksdata.se

070-999 24 20

content-image

För norra Norrland och Skåne: 

forsaljning@hantverksdata.se

08-473 70 00

Kontakta mig